250720111040Specializací naší společnosti ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. jsou odborné služby spojené s problematikou technologie pro průmysl strojírenský, energetický, stavební, potravinářské technologie a další.

Naše společnost se zaměřuje na výrobu a dodávání špičkových technologií pro průmyslová odvětví. Nabídneme vám nejoptimálnější řešení vašeho záměru. Tým našich odborníků je plně zodpovědný za projekt od počáteční projekční fáze až po dokončení a předání projektu zákazníkovi. Naše řešení jsou vždy plně funkční, moderní, ekonomicky výhodná a šetrná k životnímu prostředí. Dle přání našich zákazníků realizujeme kompletní dodávky a montáž komplexních technologických celků na klíč. Naše odborné služby zahrnují také záruční servis, pozáruční servis, poradenství a konzultace.

Patříme k jedničkám ve svém oboru a garantujeme vám osobní přístup, profesionalitu a spolehlivost. Využijte naše profesionální služby spojené s výrobou a dodáním technologií pro průmysl strojírenský, stavební, potravinářské technologie a další.

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a my se rádi a ochotně o vše postaráme.

ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. – specialista na technologie pro průmysl.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby? Použijte rychlý kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ