IMG_0298Zaměřujeme se na dodávky kompletních technologií, částí technologií a aparátů. Společnost ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. vám nabízí kvalitní služby.

Tým našich odborníků poskytuje svým zákazníkům nejoptimálnější řešení jejich záměru. Je plně zodpovědný za projekt od počáteční projekční fáze až po dokončení projektu a předání zákazníkovi. Naší snahou je, aby navržená a zrealizovaná řešení byla především funkční, moderní, ekonomicky výhodná a šetrná k životnímu prostředí. Nabízíme realizaci kompletní dodávky a montáž komplexních technologických celků na klíč. Dále řešíme také dílčí části technologie. Naše odborné služby zahrnují opravy a rekonstrukce stávajících zařízení.

Poskytujeme profesionální služby za bezkonkurenční ceny. Garantujeme odbornost, spolehlivost, osobní přístup a úspěšnou realizace vašeho záměru. Možnost konzultace a poradenských služeb je samozřejmostí.

Kontaktujte nás ještě dnes. Jsme tady pro vás. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Staňte se jedním z nich. Využijte naše špičkové služby v oblasti dodávky kompletních technologií, částí technologií a aparátů.

ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. – váš spolehlivý partner.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby? Použijte rychlý kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ