20121107_130136Společnost ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. se zaměřujeme se na služby spojené s montáží regálových systémů včetně indukčního vedení.

Na základě přání a potřeb našich zákazníků připravíme a zrealizujeme nejoptimálnější využití jejich skladovacích kapacit. U nás si vyberete ze široké nabídky regálů a regálových systémů, které se velmi snadno přizpůsobí jakýmkoliv skladovacím prostorům.  Mezi naše zákazníky patří skladové haly, logistická centra a obchodní řetězce aj. Využíváme nejmodernější technologie.
Tým našich odborníků nabízí komplexní služby od prvního návrhu až po realizaci. Součástí našich služeb je předložení optimálního návrhu zákazníkovi a po odsouhlasení přichází samotná realizace projektu včetně montáže a proškolení obslužného personálu. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a revize. Naší snahou je dosažení optimálního využití vašich skladovacích prostor, přehledného systému uloženého zboží a snížení finančních nákladů na provoz skladu.

Poskytujeme profesionální služby za bezkonkurenční ceny. Garantujeme odbornost, spolehlivost, osobní přístup a úspěšnou realizace vašeho záměru. Samozřejmostí je také poskytnutí poradenských služeb a konzultace.

Kontaktujte nás ještě dnes. Jsme tady pro vás. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník. Staňte se jedním z nich. Využijte naše špičkové služby v oblasti montáže regálových systémů včetně indukčního vedení.

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby? Použijte rychlý kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ