IMG_0266Společnost ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. je specialista na elektromontáže, montáže technologií a montáže regálových systémů a indukčních vedení. Nabízíme odborné služby v oblasti průmyslové a domácí elektroinstalace včetně poradenské činnosti a konzultace.

Jsme česká společnost, která působí na trhu od roku 1993. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, odbornost, profesionální jednání, spolehlivost a optimální řešení. Díky týmu profesionálních zaměstnanců patříme ke špičkám ve svém oboru.   Kvalifikaci a odbornost našich zaměstnanců zvyšujeme pravidelným proškolováním. Dbáme na týmovou spolupráci a udržujeme vysokou úroveň firemní kultury.  Patříme mezi přední společnosti v oblasti projektování a dodávání řídících a regulačních systémů pro dodávané technologie a máme velké zkušenosti v oblasti technologického inženýringu.

V současné době se zaměřujeme také na vodorovné značení v logistice a parkovišť.

Nabízíme komplexní profesionální služby včetně základní analýzy, optimalizačního procesu a návrhu koncepce s výběrem nejlepší varianty.

Plníme přání a potřeby našich klientů. Naší prioritou je stát se vaším odborným partnerem a převzít tak starosti spojené s úspěšnou realizací vašeho záměru a najít nejlepší řešení, která šetří váš čas i peníze. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a poskytujeme optimální řešení nejen standardních zakázek, ale také těch nestandardních. Jsme zde pro vás a přinášíme vám řešení přímo na míru. Používáme nejmodernější a zároveň nejúčinnější technologické postupy a metody. Snahou naší společnosti je nabídnout svým zákazníkům nejúčinnější, funkční a moderní řešení, která budou zároveň ekonomicky úsporná a šetrná k životnímu prostředí. Šetříme váš čas i peníze.

Naše společnost vám garantuje profesionální jednání a bezkonkurenční ceny. Patříme ke špičkám ve svém oboru a tým našich odborníků ručí za kvalitně odvedenou práci.

Naše společnost je pojištěna do výše 30 milionů a používáme legálně zakoupený software.

Chceme být vaší první volbou!

ELEKTROMONTÁŽE SÝKORA spol. s r.o. – klademe důraz na kvalitu.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Máte zájem o naše služby? Použijte rychlý kontaktní formulář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ